Únor 2009

Julay-Hip Hop

28. února 2009 v 19:49 | Mishíín |  Láska
Yuliya Shkandyuk alias Julay, je 19-ti letá krásná ruska, která žije v Praze a rapuje na nejen pražských pódiích.

Julay se k hudbě dostala v roce 2007 a ihned se chytla. Jednou zazpívala karaoke a hned si jí všiml jeden producent jménem KOFIHEN (Praha). Ten jak jí slyšel, hned jí nabídl spolupráci ve své crew (Kofihen crew). Jejich první koncert byl v Kladně, kde si jí všimli samozřejmě i jiní lidé jako RAEGO a KLAN FUT a Julay přešla do Target crew. Následující koncert byl už v Praze v clubu Ojaiju.

Poté měla osobní problémy a už to vypadalo, že přestane rapovat, ale naštěstí si jí všimli kluci DNA CREW, bohužel byli za Prahou, takže se na to vykašlala a řekla si, že pojede sólo dráhu. Respekt holka. Její první track byl "Stíny" kterou produkoval, kdo jiný než Kofihen. Další tracky jako "Bráška, Pravda, 11 měsíců a 1 den", které mimochodem složila když jela domů busem. Nejvíce jí ale proslavili tracky "Love" a "Angel".

Náš už dobře známý producent EMERES se ozval naší raperce a řekl jí o battlu, na který udělal instro. Julay neváhala a začala psát texty. Poté se seznámila na internetu s člověkem jménem SADLUCK, který jí umožnil nahrávací studio, a dokonce šli spolu i do battlu. Skončili na krásném 4. místě.
To samozřejmě muselo mít nějaké odezvy a hned po skončení battlu Julay odcestovala na Slovensko do Banské Bystrice, kde nahrávala dva tracky za jeden den "Dálky" a "Párty nám začíná" s chalanama, kteří si říkají RAP PRE (MC Robo,Heido,Patas). Následovaly další tracky s ILLCOREFAMILY "Snaž se vyznat". Kluci jsou z Liberce a měli akci v clubu Sabotage plus s chalany RAP PRE. Akce měla velký ohlas a úspěch. Takový bordel jste měli vidět. Rozpumpovaný dav lidí rozhýbal i celý barák.

Julay dělá i podkresy, které udělala pro MC DAVID,MC AMI a mimochodem jsou skvělí producenti.
Během nahrávání tracků stihla natočit svůj první videoklip k velice žádanému tracku "Bráška".

V létě 2008 se zúčastnila společně se SadLuckem a trackem "Kam až to vede" soutěže na serveru libimseti.cz o nejlepší song o libimseti.cz, kde se umístili na slušném druhém místě.

Za zmíňku určitě stojí i track "Pozdrav dětem" nahráný společně se známým producentem eMeReSem, který do něj i zarapoval a skupinou Double Dose.

Vidět jste jí měli šanci už i v televizi a to na programu Óčko v 5. Elementu, kde živě i zarapovala. Dále se také objevila v Tic Tac Hip-Hop Talents a na rádiu SPIN.(záznamy naleznete na internetu)

Doposud nahrála spoustu single tracků a featů, které jsou k poslechu na jejím profilu na BandZone (http://bandzone.cz/julay).
V současnosti pracuje na CD, které výjde zhruba v polovině roku 2009 a objeví se na něm i jména jako Pio Squad, H16, eMeReS a spousta dalších, takže je rozhodně na co se těšit.

colours double

27. února 2009 v 10:43 | Mishíín
4071886.jpgimg67/205/3354003vg3.jpg

PiXy

27. února 2009 v 10:35 | Mishíín |  PiXeLKy
¨PizzaPizzaPizzaPizzaPizzaPizzaPizza

SinGY

25. února 2009 v 11:38 | Mishíín |  For you____for me

Crazy Colors

25. února 2009 v 11:30 | Mishíín |  Colorky

Stmívání

25. února 2009 v 11:15 | Mishíín
Bella byla vždy trochu jiná. Když se její máma znovu vdala, Bella se rozhodla sblížit se svým otcem a nastěhovala se k němu do malého deštivého městečka Forks bez toho, aniž by čekala, že se její život změní. Na první hodině v nové škole si k ní přisedne tajemný a okouzlující Edward Cullen, kluk, který je jiný než všichni, které doteď potkala. Ve škole se o něm šíří zvláštní zvěsti, stejně tak o jeho sourozencích, se kterými vždy sedává osamocený u jednoho stolu ve školní jídelně. I navzdory varování kamarádů Bellu Edward neskutečně přitahuje.......

Smutek

24. února 2009 v 11:39 | Mishíín |  Láska
Moje myšlenky se zaplétají do sebe,ale 1. vím jistě......nemohla sem říct ano,nebylo by to správné z mojí strany,schodila bych sebe.Byl by to podraz,podrazila bych sama sebe ....A to bych neunesla sme hrozně choulostiví tvorové......on odešel a nechalmě stát v bezmoci na prázdný ulici v mojí hlavě....sem jako princezna která mává svému princi který si jede do války pro smrt ona to tuší,přesto věří ,že se vrátí..... mává hadříčken býlým jako stěna,slzy jí kapou s lící co ty nejrůžovjejší vždy byly,nebudou už nikdy takové....zármutekji pohlcuje.O rok později stoji na tom samém místě ,drží v rukou dítě....ty samé šaty oblékla si však smutná zpráva jí leží v hlavě její muž ubadánbyl,...........Dítě bez otce a ona bez opory......puští svůj šáteček do větru.....

Pixelky

8. února 2009 v 14:02 | Mishíín |  PiXeLKy

RůŽoVé PixElKY

..............................

mIx

Image Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.us

ZeLeNiNa..xD

........ dALšÍ MIx

MIxÍk

<

PoTraViNy